Folie paroprzepuszczalne i izolacyjne – Łódź

Prawidłowe wykonanie konstrukcji dachu wpływa na jego wytrzymałość, jednakże bez właściwego zabezpieczenia nie wytrzyma on tyle, aby stanowić odpowiednie wykończenie budynku na lata. Na szczęście istniejemy na rynku na tyle długo, aby zdawać sobie sprawę, jak ważna jest ochrona wznoszonego obiektu przed czynnikami zewnętrznymi. Kluczowe są przy tym zasady umieszczania materiałów budowlanych we właściwym miejscu oraz jakość użytkowanych produktów. W naszej ofercie dostępne są folie funkcyjne oraz pokrycia dachów, takie jak blachodachówki. Łódź jest miejscem, w którym prowadzimy zarówno sklep z produktami wysokiej jakości, jak i oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych materiałów budowlanych.

Folia paroprzepuszczalna

Jest to produkt tak zwanego wstępnego krycia. Układa się ją na warstwie ociepleniowej poddasza. Służy do ochrony warstwy izolacyjnej przed uszkodzeniami, odprowadza z niej wilgoć i chroni przed przeciekaniem. Wybierając konkretny rodzaj folii, należy zwracać uwagę na wszelkie parametry wytrzymałościowe.

Folia izolacyjna

Tego rodzaju folia służy do zabezpieczenia konstrukcji dachu przed wilgocią z wnętrza budynku. Umieszcza się ją od strony wewnętrznej budynku, między warstwą ociepleniową a płytami karton gips. Istnieje kilka rodzajów folii paroizolacyjnych, które będą się od siebie różnić takimi parametrami, jak między innymi odporność na zrywanie, obecność zbrojenia z tworzywa sztucznego, czy też stopień przepuszczalności wilgoci. Kluczowe jest wybranie odpowiedniej folii oraz jej właściwe ułożenie. Na łączeniach należy użyć taśmy foliowej, natomiast w rogach taśmy rozprężnej.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór folii izolacyjnych i paroprzepuszczalnych. Chętnie doradzimy, którą wybrać.