Obróbki blacharskie – Łódź

Zabezpieczenie każdego elementu budynku przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych powinno być priorytetem każdego inwestora. W naszej ofercie znajdują się więc nie tylko produkty, takie jak idealne na pokrycie dachu blachodachówki. Łódź to miejsce, gdzie klienci mogą zamówić również profesjonalne usługi, które zostaną dopasowane do ich potrzeb. Firma Royal Hurt Łódź wykonuje obróbki blacharskie typowe oraz bardziej skomplikowane wyroby na podstawie rysunków klienta. Wystarczy więc zgłosić się do nas ze swoim projektem, a wykonamy wszystko według życzenia klienta. Służymy również radą i wsparciem w zakresie dopasowania elementów obróbki blacharskiej, tak aby była ona wykonana w pełni profesjonalnie i we właściwy sposób chroniła budynek przed czynnikami zewnętrznymi.

Jakie obróbki blacharskie wykonujemy? – Łódź

Skupiając się na potrzebach klienta, wykonujemy każdy rodzaj obróbki blacharskiej, jaka jest wymagana w przypadku jego konstrukcji dachowej. Zwykle jest to pas nadrynnowy, obróbka szczytowa, kosz dachowy oraz obróbka komina. Dzięki bogatemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak przeprowadzić wszystkie czynności niezbędne do osiągnięcia profesjonalnego efektu. Jesteśmy też w stanie wykonać obróbki niestandardowe. Tak jak zostało wspomniane, możemy kierować się jedynie rysunkami lub też szczegółowym projektem klienta. Obróbki wykonujemy z blach powlekanych 0,5 mm, blach ocynk i alucynk, aluminium. Długość do 2 mb.

Dlaczego nie można pozostawić dachu bez obróbki blacharskiej?

Aby dach był skonstruowany i zabezpieczony we właściwy sposób, nie wolno zapominać o elementach obróbki blacharskiej. Brak zabezpieczenia przed wilgocią, podwiewaniem i innymi czynnikami atmosferycznymi spowoduje zniszczenia, które w późniejszym etapie bardzo trudno będzie naprawić. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań z przyjemnością wesprzemy każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu.