KAMIEŃ ELEWACYJNY

Kamień elewacyjny dzięki temu, że występuje w różnorodnych wzorach oraz kolorach pozwala nadać nieruchomości prawdziwie indywidualnego charakteru. Warto w tym miejscu dodać, że w tym przypadku nazwa może być czasem myląca, ponieważ wzornictwo kamienia elewacyjnego nie zawsze nawiązuje do naturalnych kamieni. Nie brakuje bowiem takich utrzymanych w estetyce cegieł, naturalnego drewna oraz bloczków. Kamień elewacyjny to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którym zależy na nienagannym wyglądzie nieruchomości przez długie lata, a jednocześnie chcą zaledwie w minimalnym stopniu zajmować się konserwacją elewacji.

 

W ofercie naszej hurtowni budowlanej w Łodzi oferujemy szeroki wybór kamieni elewacyjnych do wykorzystania zarówno w przypadku nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem!

 

ALMERIA CREME

Jasny kamień elewacyjny ALMERIA KREM to idealna propozycja dla budynków jednorodzinnych i obiektów w przestrzeni publicznej. Wspaniale pasuje do otoczenia i harmonizuje z naturalnymi materiałami. Dodaje budynkom masywności i wytrzymałości.

almeria creme 1

PORTINA SAHARA

Kamień dekoracyjny Portina to propozycja dla osób, które pragną odpocząć się od miejskiego gwaru i poczuć niepowtarzalny klimat przedmieścia. Doskonale koresponduje z roślinnością, wydobywając piękno przestrzeni ogrodowych. Idealnie wpisuje się w architekturę właściwą dla wiosek i małych miasteczek.

portina sahara

ROMA SAHARA

Dekoracyjny kamień Roma to doskonały sposób na przeniesienie do wnętrza i nie tylko niepowtarzalnej atmosfery Wiecznego Miasta – gwaru targowisk, labiryntu ciasnych uliczek, aromatu przypraw i świeżo mielonej kawy. Chłodne kolory, takie jak szary czy grafit najlepiej sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych, oszczędnych w detale, zaś ciepłe, takie jak karmel czy sahara doskonale komponują się z wnętrzami przywodzącymi na myśl leniwe popołudnie w jednej z knajpek nad Tybrem.

roma sahara 1

ANDALUZJA GRAFIT

Kamień ANDALUZJA o uniwersalnym charakterze, w swojej strukturze naśladuje zwęglone drewno o regularnych kształtach. Świetnie prezentuje się zarówno w obiektach nowoczesnych, jak również w budynkach utrzymanych w klasycznym stylu. Idealnie sprawdzi się na powierzchni dużych elewacji, ale także w przestrzennych pomieszczeniach jak np. w holu czy salonie.

andaluzja grafit